Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Cat costa intocmire dosar CEDO ?
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Cat costa intocmire dosar CEDO ?

Buna ziua.Am pierdut un proces si nu sunt dispus sa renunt pt ca am dreptate!
Instanta ma obliga sa platesc 650 Lei drept taxe judiciare.
Toata actiunea partii adverse s-a bazat pe fals in declaratii si uz de fals,fals intelectual si fals in inscrisuri sub semnatura privata.Cu toate astea eu am pierdut procesul si tre sa merg la CEDO.
Rog raspuns la 2 intrebari :
1.Cat costa redactare actiune si
2.Daca se sdmite actiunea la CEDO , pot amana plata taxelor judiciare pana cand CEDO i-mi solutioneaza cauza ?
Multumesc anticipat,Nele Balas
La CEDO nu este nevoie de un avocat, dar poate că ar trebui să luati în calcul să apelati la unul specializat în așa ceva.

Onorariu difera de la avocat la altul.

pentru alte lamuriri
[ link extern ] /