Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... probleme de familie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

probleme de familie

cu ce drept ma poate da afara tata din casa desi sunt membru de familie si imobilul nu este pe numeele lui
Cati ani aveți și cine e proprietar?
am 35 de ani impliniti si proprietarul strabunicul si ma si amenintat ca merge la politie ca sami retraga buletinu de identitate
csehmarton, utilizator
De la politie ( evidenta populației de fapt) o sa plece asa cum se duce, nu se rezolva asa. Trebuie sa ceara evacuarea dvs în instanță
Nu poate sa mai fie proprietar strabunicul, care presupun ca nu mai este in viata. Cine a mostenit apartamentul si in ce cote? De aici se pleaca pentru lamurirea problemei in cauza.