Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN fabricare tamplarie PVC si Aluminiu
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN fabricare tamplarie PVC si Aluminiu

Va rog frumos sa ma ajutati cu un COD CAEN pentru fabricare si montare tamplarie PVC si Aluminiu.
2223 - fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii;
- fabricarea articolelor din material plastic pentru construcţii:
- Uşi, ferestre, tocuri, obloane şi articole similare, din plastic
2312 - Prelucrarea si fasonarea sticlei plate
- fabricarea de izolatori cu mai mulţi pereţi de sticlă
2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal;
- fabricarea de uşi, ferestre, rame de uşi şi ferestre, praguri pentru uşi, din metal
4332 - lucrari de tamplarie si dulgerie in constructii;
- montarea de elemente de tâmplărie şi dulgherie, produse de terţi, din lemn sau alte materiale ca: uşi, ferestre, tocuri de uşi şi ferestre
- lucrări de finisaj interior, de tipul: compartimentări, lambrisări, montarea de pereţi mobili, etc.