Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... post similar
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

post similar

Buna ziua!
Postul de invatator/institutor pentru invatamantul primar este similar cu postul de invatator-educator/institutor-educator din invatamatul special?
Multumesc!
Similar la ce ?
Invatator-educator/institutor-educator inseamna alta specialitate fata de invatator/institutor pentru invatamantul primar?
Sunt posturi similare. Puteti solicita transferul in oricare directie.