Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... decizie I.C.C.J
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

decizie I.C.C.J

buna ziua . cine ma poate ajuta cu decizia Inaltei Curti de Casatie si Justitie in legatura cu firmele recuperatoare .?
www.avocatnet.ro/content/art...
Detalii aici, insa reiese ca va fi motivata pe 06.05.2016 si publicata in Monitorul Oficial pe 21.05.2016.