Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Onorariu avocat- depunere chitanta la dosar pentru ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Onorariu avocat- depunere chitanta la dosar pentru acordarea cheltuielilor

Rog sa scuzati pentru aceasta intrebare. Am constatat, pot depune documente pentru justificare, unde onaratiul pentru avocat a fost, in acelasi timp cu decizia judecatoreasca. .

Cand se depun aceste chitante!

INTREBARE. Cand se depune la dosar onorariul avocatului la dosar -CHITANTA.

In cazul meu onorariul pentru avocat a fost pus in acelasib timp-data cu sentinta judecatoreasca.
Chitanta se poate depune oricând pana la momentul intrării în pronunțare.

Se practica a se depune la ultimul termen de judecata chitanta.
Pot fi mai multe plati eșalonate.