Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ce pot conduce daca mi s-a suspendat carnetul pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ce pot conduce daca mi s-a suspendat carnetul pentru alcool?

Buna. Ce vehicul cu 2 roti pot conduce cu permisul suspendat pt alcol? Se poate circula cu mopeduri? sau doar cu biciclete normale si electrice?
Multumesc ynocentta.I-mi placi. I-mi recomanzi pe cineva din Tim? viorel.haiduc@yahoo.com
Pe avocatul clanului Carpaci. Castigati sigur!;)
cyan, moderator