Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Ofertant in licitatie, procedura contestata la CNSC
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Ofertant in licitatie, procedura contestata la CNSC

Buna ziua. Sunt ofertant intr-o licitatie, procedura a fost electronica si oferta noastra a fost declarata castigatoare de catre AC. Contracandidatul nostru a depus contestatie la CNSC motivand subiectivitatea analizei ofertei tehnice, pe care o considera inferioara cerintelor caietului de sarcini. Noi credem ca avem argumente sa demonstram ca am oferit specificatii mai bune per total, dar nu stiu cui trebuie sa ne adresam pentru aceasta si daca avem voie sa trimitem o adresa la CNSC, dat fiind ca pe SEAP a fost postat continutul contestatiei. Va multumesc mult pentru ajutor.
labchiminv, utilizator