Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Informare
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Informare

Există un seviciu autorizat în vederea verificări corectitudini repartizării cheltuielilor efectuate de o Asociaţie de Proprietari (pe număr de persoane, cota parte indiviză,etc)
In primaria de care apartineti compartimentul Relatii cu asociatiile de proprietari.
Dar oricine se poate informa despre aceste criterii, citind HG 1588/2007 cu normele de aplicare a Legii 230/2007 de infiintare, organizare si functionare a asociatiilor de proprietari.