Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contractul individual de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contractul individual de munca

Daca lucrez la o institutie publica cu personalitate juridica contractul individual de munca trebuie inregistrat la ITM? Va multumesc.
Da, Registrul electronic.. este ok.. Eu am inteles m,ai devreme ac se face referire la Refistrul fizic de evidenta :slap:
Acesta a fost desfiintat odata cu intrarea in vigoare a HG nr.161/2006 :)