Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... plata intretinere restanta
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

plata intretinere restanta

detin o locuinta in bucuresti si in urma decesului tatalui meu m.am trezit ca am de plata o suma foarte mare la intretinere,...16700lei cu penalizari cu tot.ideea este ca doresc sa platesc aceasta suma prin virament bancar dar de la asociatie mi se spune ca nu se poate decat cash,intrebarea mea ar fi, daca sunt obligata sa platesc asa cum vor ei sau am si eu ceva drepturi.#-o
asociatia are cont bancar ?
Daca are, platiti prin cont!