Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... legea 77
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

legea 77

Dupa notificarea expediata bancii, am primit din partea acesteia o adresa prin care , negasind alta solutie,invoca faptul ca avocatul nu a incadrat actiunea la art 5 din Legea 77 in sensul ca nu s-a solicitat prin notificare medierea la notar, decat sistarea popriri si celeorlate obligatii ce decurg conf.legii.Mentionez ca am fost executata silitt in urma cu 4 ani, deci casa mi-au luat-o atunci.Ce am de facut? Multumesc
Amalia Dinu, Contabil