Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Angajat contract 2 ore
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Angajat contract 2 ore

Nu am achitat un credit si am primit proprire pe salar eu sunt angajat cu 2 ore am 300 ron cit imi retine firma
pentru mai multe urmăriri asupra aceleiaşi sume, urmărirea nu poate depăşi 1/2 din venitul lunar net al debitorului, indiferent de natura creanţelor, în afară de cazul în care legea prevede altfel.