Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... programul rabla
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

programul rabla

Pot utiliza doua vouchere pentru a achizitiona un automobil prin programul rabla?
Sau este obligatorie utilizarea unui singur voucher?
Pentru achizitionarea unui autovehicul nou prin programul "rabla",poate fi utilizat un singur tichet valoric.