Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Printare digitala materiale publicitare ce cod caen ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Printare digitala materiale publicitare ce cod caen folosim?

Pot folosi cod caen 1812 sau 5812 pentru printare digitala, afise, postere, brosuri, albume foto, calendare, cataloage foto, flyere, invitatii, carti vizita?

Sunt interesat doar de materiale publicitare la un copiator, plotter

Atat 1812 cat si 5812 contin unele date similare ca cataloage, albume, afise, poster, nu ma intereseaza printare de timbre,cecuri, carduri
claudiughebauer1975, utilizator