avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 677 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... calcarea spatiilor verzi
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

calcarea spatiilor verzi

are voie politia locala sa amendeze pe cei care calca pe spatiile verzi si care este legea care interzice acest lucru?

Alte discuții în legătură

Plimbarea cainilor de companie pe spatiile verzi ADNgraphic ADNgraphic Buna ziua, Se poate sa imi spuna si ie cineva ce spune legea in legatura cu plimbarea cainilor de companie pe spatiile verzi? Puteti sa imi dati doar un link ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! puteti sa-mi spuneti, va rog, daca in prezent am voie ... MirceaC27 MirceaC27 Buna ziua! Puteti sa-mi spuneti, va rog, daca in prezent am voie sa ma plimb cu cainele pe spatii verzi in parc, atat timp cat este in lesa si strang dupa el? (vezi toată discuția)
Spalat masina la garajul din spatele blocului DragosDC DragosDC Locuiesc la bloc iar in spatele blocului la parter sunt garaje. Sunt proprietar atat pe apartament cat si pe garaj. Astazi a venit politia comunitara la un ... (vezi toată discuția)