Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare declaratie 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare declaratie 112

AM ANGAJAT 4 CETATENI DIN REP.MOLDOVA ,IN REVISAL MI-A LUAT SERIA PASAPORT FARA SA-MI CEARA CNP-UL.ACUM IN DECL 112 AM NEVOIE DE CNP. CUM PROCEDEZ?
MULTUMESC
Nu ati obtinut aviz de angajare de la formatiunile teritoriale ale Inspectoratului General pentru Imigrari din judetul in care are sediul social angajatorul ?
Cornel Vasile, Consilier juridic
nu au luat aviz de angajare,pina sa mearga la IGI au plecat.au fost primsi 5 zile in statul de plata.