Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pasaport
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pasaport

Bună ziua ! Doresc sa îmi refac pasaportul , dar cel precedent a expirat si l-am pierdut , cum procedez ? Ce sanctiuni trebuie platite pe langa taxele obisnuite pentru pasaport ? Va multumesc !
Spuneti ca l-ati pierdut si gata. Si ca era expirat. Nu o sa patiti nimic.