Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Girant prima casa
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Girant prima casa

Sunt in situatia urmatoare:
1.sunt girant la prima casa (nu coproprietar) pentru sora mea;
Intrebare-Pot iesi ,ca si girant,daca sora mea vine cu girarea unui apartament -proprietate al unor rude ,la banca?
nutzu313, utilizator
Puteți dacă banca este de acord.