Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 221 din 2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 221 din 2009

Buna ziua da ca stie cineva legea 221/2009 art.5 sa reactivat ? Va multumesc
9AM e in reparatii. Scrie-mi la daunemorale@yahoo.com
Multumesc, nu am nimic important, doar m-am speriat ca am fost eu blocata.