Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Repartitie in situatia in care viitorul angajat mai ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Repartitie in situatia in care viitorul angajat mai are un cim cu doua ore

Buna ziua,
ce trebuie sa mai transmit la ajofm daca viitorul angajat (care va avea fct de baza la mine) va fi incadrat cu 8 ore, dar care mai are un cim cu 2 ore la o alta companie?
Multumesc.
1. La Agentia de Somaj trebuie sa trimiteti numai Lista cu locurile de munca vacante.

2. Apoi angajati pe cine doriti dvs.