Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Model de contract prestari servicii curatenie la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Model de contract prestari servicii curatenie la domiciliu

Buna ziua! De unde pot descarca un model simplificat,pentru prestari servicii curatenie? Va multumesc anticipat !
Intre cine va fi incheiat acel contract de prestari servicii ?
intre viitoarea mea firma si un presupus client..
Gasiti destule modele pe internet , dar ar trebui sa le adaptati situatiei dvs.

[ link extern ]

[ link extern ] /

[ link extern ]
gasisem pe internet doar partiale. multumesc mult pentru ajutor !