Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract prestari servicii curatenie - model
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract prestari servicii curatenie - model

Buna ziua! De unde pot descarca un model simplificat,pentru prestari servicii curatenie! Va multumesc!
Cu respect,Lavinia
Intrati pe:
www.avocatnet.ro/content/con...
si alegeti unul care vi se potriveste.
Va multumesc ,pentru ajutor!
un alt site...ca acesta pe care l-ati postat, nu mai este de actualitate..m-ar interesa si pe mine un model simplificat de contract prestari servicii in domeniul curateniei. Multumesc anticipat!
Gasiti destule modele pe internet , dar ar trebui sa le adaptati situatiei dvs.
[ link extern ] .

[ link extern ]

[ link extern ] /

[ link extern ]