Forum Discuţii juridice Executare silită Poprirea in cazul incetarii cim - comunicarea cu ...
Discuție deschisă în Executare silită

Poprirea in cazul incetarii cim - comunicarea cu executorul

cum se procedeaza daca am o poprire pe salarul unui angajat, dar acesta si-a incetat contractul de munca si nu stiu la ce loc de munca a plecat? trimit inapoi la executor orginalele de la poprire?
Da, trimiteti inapoi la executor o adresa in care indicati ca X nu mai are calitatea de salariat incepand cu data de.....si atasati extras REVISAL din care sa rezulte data incetarii activitatii
multumesc
ce fac cu adresa de la executor. o arhivez la unitate?
DA