Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Cum se face calculatia pentru pretul de productie la ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Cum se face calculatia pentru pretul de productie la paine ?

As dori o discutie contabila cu cineva din domeniul panificatiei; concret , cum se face calculatia pentru pretul de productie
Discutia contabila o purtati cu un contabil. Cineva din domeniul panificatiei poate explica cum se fac acele produse iar contabilul sa spuna ce documente se intocmesc in fiecare loc.

Deci, cu cine vreti sa discutati? Eu cred ca va trebuie amandoi daca nu cumva dvs. sunteti unul dintre ei.