avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 380 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Cum se face calculatia pentru pretul de productie la ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Cum se face calculatia pentru pretul de productie la paine ?

As dori o discutie contabila cu cineva din domeniul panificatiei; concret , cum se face calculatia pentru pretul de productie
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 21:53, 15 Septembrie 2016
Discutia contabila o purtati cu un contabil. Cineva din domeniul panificatiei poate explica cum se fac acele produse iar contabilul sa spuna ce documente se intocmesc in fiecare loc.

Deci, cu cine vreti sa discutati? Eu cred ca va trebuie amandoi daca nu cumva dvs. sunteti unul dintre ei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Va rog ajutor, urgent ! alina240 alina240 Avem incheiat contract de prestari servicii cu o firma de conta dar aceasta refuza sa semneze declaratiile lunare si trimestriale, spunand ca trebuiesc ... (vezi toată discuția)
Facturi material mobila ContSters194995 ContSters194995 Buna ziua, Se da urmatoarea situatie? O farmacie cumpara de la un depotim material de 6.000 de lei pentru mobila. Are o factura de manopera de 500 de lei. ... (vezi toată discuția)
Piesa produsa pentru uz propriu LOREDANITA LOREDANITA Buna ziua, Daca am realizat o piesa ce urmeaza sa faca parte dintr-un utilaj(piesa fiind produsa de mine si doar pentru uzul propriu) este necesara vreo ... (vezi toată discuția)