Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... obligatie cazier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

obligatie cazier

Buna ziua!
Este stipulat undeva ca agentii de paza trebuie sa prezinte de 2 ori pe an cazierul judiciar? Va multumesc!
Valabilitatea unui cazier este de 6 luni dar de regula se solicita doar la angajare.Probabil aveti stipulat intr-un regulament interior aceasta obligatie,nu am cunostinta sa existe o reglementare in acest sens !