avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Desi cazierul e valabil 6 luni, exista ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Desi cazierul e valabil 6 luni, exista obligatia ca ...

Buna ziua!
Desi cazierul e valabil 6 luni, exista obligatia ca personalul de paza sau magazinerul sa actualizeze cazierul?
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:57, 15 Noiembrie 2021
Numai daca asa ceva este mentionat in Reg. Intern

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obligatie cazier mihaela_1968 mihaela_1968 Buna ziua! Este stipulat undeva ca agentii de paza trebuie sa prezinte de 2 ori pe an cazierul judiciar? Va multumesc! (vezi toată discuția)
Angajarea in conditiile in care ai fost condamnat tamas_gr tamas_gr Buna ziua, sunt un fost jandarm, am fost condamnat la 8 luni cu suspendare pentru conducere sub influienta bauturilor alcoolice motiv care a dus la demisia ... (vezi toată discuția)
Cazier judiciar valabil in tara ue CeciliaMN CeciliaMN Buna ziua. Am cazierul judiciar din Romania emis in 6 Ianuarie, in vederea aplicarii pentru cetateniea portugheza. Intrebarea mea e... in conditiile in care ... (vezi toată discuția)