Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Desi cazierul e valabil 6 luni, exista ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Desi cazierul e valabil 6 luni, exista obligatia ca ...

Buna ziua!
Desi cazierul e valabil 6 luni, exista obligatia ca personalul de paza sau magazinerul sa actualizeze cazierul?
Va multumesc!
Numai daca asa ceva este mentionat in Reg. Intern