Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Calcul concediu prenatal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Calcul concediu prenatal

Bună ziua,
Sunt medic rezident pe post, primesc salariul de la un spital, dar fac stagiul de pregătire la un alt spital, cu care am și contract de garzi.
Pentru calculul concediului prenatal se ia în calcul și banii pe care-I primesc pe garzile plătite?
Dacă da cum procedez.
Mulțumesc