Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... amenda vama bulgaria
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

amenda vama bulgaria

pot plati o amenda data in vama burgas bulgaria,in romania???
multumesc..
Depinde la ce anume se refera acea amenda.Poate pe teritoriul Romaniei fapta pentru care v-a amendat nu este pedepsita ....asteptB-)
Va pot ajuta cu un raspuns deoarece lucrez la Autoritatea Nationala a Vamilor
Gabriela Mitroi, Manager de securitate