Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Carui departament din cadrul unei firme ii revine ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Carui departament din cadrul unei firme ii revine sarcina de intocmire anexe prestari servicii logistice?

Buna seara!

As dori sa aflu carui departament din cadrul unei companii ii revine in sarcinile de serviciu intocmirea anexelor de prestari servicii logistice?

Multumesc!
Intrucat nu exista un act normativ care sa reglementeze atributiile exacte a unui compartiment - vorbim de sectorul privat - ,aceste atributii sunt stabilite de conducerea entitatii respective.

In general, atributiile de intocmire a contractelor intra in sarcina departamentului juridic.