Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Examen la INM 2009
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Examen la INM 2009

Având în vedere, că o bună parte dintre colegii avocaţi susţin mâine greul examen de la INM, le doresc tuturor multă baftă!
le doresc tuturor mult succes si bafta multa!
Mult succes celor care sustin maine examenul la INM!!!!:)
Mult succes tuturor pentru maine!
:luck::luck::luck:
multa multa bafta....si poate cineva posteaza aici si subiectele!
alexchiciu a scris:

multa multa bafta....si poate cineva posteaza aici si subiectele!

=D> alex, e grila.. crezi ca o sa retina cineva 100 de grile ca sa le posteze aici?