Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod caen cumparare si instalare sisteme de ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod caen cumparare si instalare sisteme de supraveghere

Buna ziua!
Puteti sa ma sfatuiti, va rog, doresc sa adaug ca obiect de activitate instalatii sisteme de supraveghere (cod caen 432) insa sistemul de supraveghere va fi cumparat tot de mine si facturat odata cu efectuarea serviciilor de instalare la un pret mai mare. Pentru aceasta voi avea nevoie de un alt cod caen? Precizez ca sunt srl-d si nu am voie sa am mai mult de 5 coduri caen pe care deja le am.

Va multumesc!
Buna ziua,

Instalarea sistemelor de supraveghere corespunde codului caen 4321- lucrari de instalatii electrice. In situatia in care acest cod caen trebuie adaugat la obiectul de activitate al societatii dvs., pentru a nu depasi numarul maxim de coduri caen permise, puteti inlocui unul din coduri cu cel potrivit activitatii dvs.
Va multumesc din suflet ptr raspuns. Acest cod caen il am deja doar ma intrebam daca ptr faptul ca eu cumpar si "revand" acest sistem de supraveghere imi trebuie un alt cod caen in afara de 4321. Imi cer scuze poate nu am fost clara. Puteti sa ma sfatuiti si in privinta asta?