Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... inregistrare marca OSIM
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

inregistrare marca OSIM

Buna ziua
pentru inregistrare marca OSIM verbala,individuala am o denumire ,, ex.MARCA
formatul vreau sa fie cu litere scrise de mana.
Pe cererea de inregistrare trebuie sa specific acest lucru sau scriu litere standard
multumesc mult pentru raspuns