Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari 26 August 2009
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari 26 August 2009

Mici modificari pentru boxul "Prietenii mei"
- avatar prieten
- status prieten
- optiune de filtrare dupa prieteni ( toti, prieteni online, prieteni offline) impreuna cu numarul acestora

Am modificat dimensiuni text pentru
- continut articole
- in lista discutii, titlurile discutiilor sunt un pic mai mari
- in discutie, data post si continut mesaj

pianistul, administrator
Imi plac foarte mult! =D>
Felicitari =D>=D>
Pentru mine care port ochelari de vedere, este mai mult decat foarte bine, este excelent!:dance4:
Si util si placut! Si interesant!
Trebuie sa iau un monitor mai mare!
=D> Ce surprize placute! Vad ce scriu! :)) Excelent!