avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 375 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Decont sau ordin de deplasare?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Decont sau ordin de deplasare?

buna ziua,

o intrebare: pentru decontarea unei deplasari (combustibil si cazare) pentru administator trebuie completat ordin de deplasare sau decont?

multumesc
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 17:28, 16 Octombrie 2016
Si una, si alta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decontare combustibil pentru avocati mlaap mlaap Parerile privind decontarea combustibilului pt avocati sunt impartite. Va rog sa imi spuneti daca pot deduce pe un pfa de avocat cheltuielile cu ... (vezi toată discuția)
Ordin de deplasare donya donya Buna.ok am inteles insa mai am o intrebare daca nu va suparati.Daca nu se mai deduce combustibilul ordinul de deplasare al avocatilor de la o instanta la ... (vezi toată discuția)
Deconturi si ordin de deplasare folette folette Va rog frumos sa imi spuneti cum se procedeaza in cazul unei deplasari a unui angajat intr-un oras din Romania. am inteles (dar nu sunt sigura) ca este necesar ... (vezi toată discuția)