Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Decont sau ordin de deplasare?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Decont sau ordin de deplasare?

buna ziua,

o intrebare: pentru decontarea unei deplasari (combustibil si cazare) pentru administator trebuie completat ordin de deplasare sau decont?

multumesc
Si una, si alta.