Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot obtine o adeverinta de venit online?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot obtine o adeverinta de venit online?

cum pot obtine o adeverinta de venit online?
Daca angajatorul ofera o astfel de posibilitate, puteti obtine online adeverinta de venit de pe saitul sau.
Adeverinta de venit, care atesta veniturile realizate de o persoana intr-un an fiscal, poate fi obtinuta si online, prin intermediul Spatiului Privat Virtual (SPV), serviciul electronic oferit de Agentia Nationala de Administrare Fiscala.

Detalii : www.avocatnet.ro/content/art...