Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire pe contul bancar ( salariu)
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire pe contul bancar ( salariu)

Soțul meu a primit un mesaj de la banca prin care este anunțat că ia fost blocat contul de o executare judecătorească despre care el nu știa. Nu a primit nici o înștiințare despre așa ceva . Ce poate face în acest caz.
Trebuie sa mearga la banca sa vada adresa de poprire primita de banca, unde va vedea despre ce e vorba.