avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lucrari mentenanta REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lucrari mentenanta REVISAL

Datorită unor lucrări planificate de mentenanță, portalul pentru depunerea on-line a registrului în sistemul informatic ReGES va fi indisponibil temporar în data de 25.11.2016, în intervalul orar 15:30 - 16:30.

Angajatorii vor putea realiza depuneri vineri in afara intervalului.
[ link extern ]

Alte discuții în legătură

Probleme revisal Daliborka Daliborka Buna ziua am o nelamurire am intrat astazi pe reges si mi-a dat urmaotrul mesaj \\"Datorită unor lucrări planificate de mentenanță, în perioada 7 - 8 ... (vezi toată discuția)
Versiunea revisal 6.0.9 Cornel  Vasile Cornel Vasile Important! Ca urmare a efectuării unor lucrări de mentenanță programate, [b]în perioada 07.04.2023 ora 14:00 - 08.04.2023 ora 14:00, portalul REGES ... (vezi toată discuția)
Raport nepreluat revisal YoAlle YoAlle Buna ziua, Cum procedez daca ieri am incercat de 2 ori sa mi se preia un raport rvs in Revisal , l-am incarcat de 2 ori, sa afisat anuntul: \" Registrul ... (vezi toată discuția)