Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENTRU PENSIE ANTICIPATA
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENTRU PENSIE ANTICIPATA

BUNA ZIUA.sUNT NASCUTA IN LUNA MAI 1961 SI LUCREZ EFECTIV DIN ANUL 1983 LUNA MAI,TERMININDU-MI LICEUL IN 1980.POT SA INTOCMESC CONTRACT DE ASIGURARE SI SA PLATESC CONTRIBUTIA LA PENSIE IN PERIOADA IULIE 1980-MAI 1983?MULTUMESC.
Nu.
Se poate cumpara vechime doar pentru ultimii 5 ani.