avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 692 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cheltuieli eligibile in proiectul PNDR 6.1 (Tanar ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cheltuieli eligibile in proiectul PNDR 6.1 (Tanar Fermier)

Buna ziua, m-ar interesa ce tipuri de cheltuieli sunt eligibile in proiectul PNDR 6.1 (Tanar Fermier). Salariile angajatilor sau cursurile de formare profesionala sunt eligibile?
Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Costuri curs antreprenor tanarul fermier!!! Vili82 Vili82 Am aplicat pe fondurile europene pe masura tanarului fermier, unde dupa ce am platit 4.500 euro consultanta, plus pamantul sa il am in arenda.. mi s-a mai ... (vezi toată discuția)
Masura 112 adipro adipro Buna seara, As dori sa accesez fonduri europene pe masura 112 , insa fosta mea sotie in perioada cand eram casatoriti a beneficiat de aceasta masura. Este ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla daca plec din firma inainte de perioada agreata in actul aditional pentru curs formare platit de firma si refuz sa platesc suma restanta? cnv_c cnv_c Buna ziua, Am semnat un act aditional sa raman intr-o firma pe o perioada de 22 luni ca urmare a urmarii unor cursuri platite de firma. Perioada ... (vezi toată discuția)