Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... preaviz
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

preaviz

un salariat poate refusa preavizul?daca da cum i se poate inceta activitatea?
Ce inseamna poate refuza preavizul ? Va referiti la absenta nemotivata in perioada de preaviz ?