Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ordinul ministrului muncii nr.2263
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ordinul ministrului muncii nr.2263

Nu am gasit pe site-ul ANAF formularul M500 stiti ceva de acest formular de unde il putem descarca? Si daca va fi publicat mai tarziu se va prelungi si termenul de depunere corespunzator? Asa ar fi corect.10 zile este un termen mult prea scurt.
Normal era sa fie deja postat pe site-ul ANAF la declaratii electronice in acelasi timp cu publicarea ordinului in Moficial.
Potrivit Ordinului , formularul M500 se poate descarca numai de pe pagina de internet a Autorităţii Naţionale de Administrare Fiscală , din alta parte nu.
Am citit dar formularul nu apare pe site-ul ANAF, imi cer scuze l-am gasit
buiavasi, utilizator
Probabil ca o sa apara in viitorul apropiat ... de ce nu intrebati la ANAF?
Nu inteleg totusi care este data limita de depunere a acestui formular si care este perioada de raportare noiembrie sau octombrie 2016?
Pentru luna noiembrie 2016, termenul pentru transmiterea datelor este de 10 zile de la data publicării Ordinului în Monitorul Oficial .