Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... executare silita
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

executare silita

Buna ziua, as vrea sa stiu daca pot fi executata silit pt o datorie din 2005 care de fapt avea termen de prescriere dupa 3ani.
Teoretic nu, practic, da... trebuie să aveți grijă să faceți contestație în termen și să invocați prescripția.