Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Background Screening - Ce se poate afla si ce nu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Background Screening - Ce se poate afla si ce nu

Buna ziua,

As dori sa stiu daca un angajator poate sa afle perioada in care un angajat a lucrat la o intreprindere de la fostul angajator si daca este legal acest lucru.Mai mult,vreau sa stiu daca acest lucru este legal.
Va multumesc.
Multumesc mult!