Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu odihna ptr concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu odihna ptr concediu medical

Buna ziua
Am o salariata care intra in concediu medical Sarcina si lauzie in luna aprilie.
A venit cu o cerere de concediu odihna ptr anul 2017 -. Cum ii calculez eu cate zile de concediu are dreptul ptr 2017 si baza legala in care imi specifica ca poate sa-si efectueze concediul in avans
Multumesc
Am inteles acum. Multumesc frumos pentru lamuriri!