Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... act aditional pentr directorul general
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

act aditional pentr directorul general

Bună ziua,
Am o nelamurire referitor semnarea unui act aditional pentru directorul general.
Trebuie să intocmesc acte aditionale pentru acordarea de tichete cadou.
Nu stiu insa cum sa procedez pentru directorul general( el fiind reprezentantul legal al societatii).
El semneaza si la angajator si la angajat?
Multumesc pentru ajutor
Da, poate semna actul aditional respectiv, daca nu exista director general adjunct.