Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Mod de calcul program complet de munca 166 ore
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Mod de calcul program complet de munca 166 ore

Cum se calculeaza programul complet de munca de 166 ore, prevazut in HG 1/2017 ?
Programul complet se raporteaza la numarul de zile lucratoare din acea luna.