Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare firma laborator cofetarie
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare firma laborator cofetarie

Buna ziua, ma gandesc sa deschid un laborator de cofetarie-patiserie cu prajituri de casa,acest laborator sa fie chiar la domiciliul meu cu vanzare in regim catering. E posibil acest lucru? Voi primi azivele necesare? MUltumesc!
Nu cred. Zona de depozitare si productie trebuie sa fie delimitata distinct de cea de locuit.
MUltumesc! Imi poate spune cineva daca, pentru activitate regim catering, este nevoie de acces separat pentru materii prime si produse finite? Multumesc!