Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... coasigurat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

coasigurat

buna ziua, ma intereseaza de ce acte am nevoie pentru coasigurat (mama)? va multumesc!
Ce anume mai trebuie depus pentru a fi complet procesul? multumesc