Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Documente
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Documente

Buna seara,
Va rog sa-mi explicati cum se intocmesc un contract pentru salubrizare.
Am obtinut prin SEAP un contract pentru salubrizare la o Primarie din zona ,iar cine trebuie sa emita acel contract nu stie ce sa contina sa nu il refuze ANRSC
pentru obtinera licentei.
Multumesc pentru ajutor.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru ajutor.